Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kvalitný 4-izbový bungalov s atypickými prvkami v interiéri

Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Lehnice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
101 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
04.10.2020
Aktualizované
12.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám krásny 4-izbový bungalov osadený v novej časti Lehníc. Pekné prostredie obce, v ktorom nájdete pokoj a kľud bývania na dedine.

Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 505m2. Jeho úžitková plocha je 101m2 a terasa 15m2.

Dispozícia domu: vstupná chodba-zádverie, technická miestnosť-WC, kúpeľňa s WC, obývacia izba s kuchynským kútom, špajzou a výstupom na terasu, 3x samostatná spálňa.

Technická konštrukcia: tehlová stavba so zateplením EPS ( 30plus15cm), sedlová certifikovaná strecha so zateplením, krytina škridla-antracit, podlahové elektrické kúrenie vrátane termostatov v každej miestnosti pre reguláciu teploty, elektrický bojler 150l, plastové kvalitné okná vo farbe antracit z vonkajšej farby, náter interiéru nabielo predpríprava na alarm a krb-komín Schiedel s priemerom 180mm, zásuvky a vypínače, oplotenie pozemku pletivom, 2 parkovacie miesta, fasáda, zarovnanie pozemku, terasa 15m2, všetky siete-voda, elektrina, plyn, kanalizácia, možnosť dorobenia studne.

Rodinný dom je možné dokončiť do štandardu podľa dohody.

Predpokladaný termín dokončenia jeseň/zima 2020.

Možnosť dorobiť na pozemku garáž alebo prístrešok.

Krásny dom v peknej lokalite, ktorý Vás očarí svojou dispozíciou.

Dineva Real Estate
Elena Melichová
elena.melichova@dineva-realestate.sk
0911922899

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group, kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Kvalitný právny servis Vám poskytneme bez ďalších poplatkov.