Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny 4-izbový rodinný dom s otvoreným priestorom a garážou

Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Lehnice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
143 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
04.10.2020
Aktualizované
12.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Moderné rodinné domy, ktoré Vás očaria ich otvoreným priestorom a svetlom prenikajúcim cez krásne veľké francúzske okná. Architektúra idúca s časom, ktorá Vás prekvapí praktickým využitím celého priestoru v dome na ploche 142,5m2

Rodinný dom je osadený na pozemku 514m2 a má dve podlažia.

Dispozíciu domu tvorí na prízemí zádverie-vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, komora, samostatné WC-technická miestnosť a poschodie tvoria 3 samostatné spálne, kúpeľňa s WC.

Súčasťou domu je garáž, ktorá ma samostatný vchod.

Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia-brúsená tehla 30cm plus zateplenie EPS 15cm, šikmá strecha so zateplením, plynové podlahové kúrenie-plynový kotol, plastové okná s izolačným troj-sklom, predpríprava na elektr. žalúzie na diaľkové ovládanie, všetky siete-plyn, elektrika, kanalizácia, optika, vymaľovanie interiéru na bielo, fasáda domu, zásuvky a vypínače v celom dome a ďalšie.

Rodinný dom bude odovzdaný v stave holodom a skolaudovaný na náklady developera.

Rodinný dom je momentálne vo výstavbe a predpokladaný termín dokončenia do stavu Holodom je 10/2020. Možnosť dokončenia do stavu štandard.

Pokojná lokalita obce Lehnice, v ktorej nájdete hlavne kľud a odpočinok so službami v blízkom okolí.

Dineva Real Estate
Elena Melichová
elena.melichova@dineva-realestate.sk
0911922899

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom, kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov.

© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o