Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
372 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Super cena za stavebný pozemok v Lehniciach

Typ
Predaj
Mesto
Lehnice
Ulica
Masníkovo
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
582 m2
Pridané
12.02.2024
Aktualizované
12.02.2024
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj oplotený stavebný pozemok v Lehniciach, časť Masníkovo. Výmera oploteného pozemku je 527 m2 a k ponuke patrí aj parcela pred pozemkom o výmere 55 m2. Spolu je výmera predávaného pozemku 582 m2. Navyše nový majiteľ získa aj podiel na bočnej prístupovej ceste k pozemku. Hlavná prístupová cesta, ktorá vedie pred pozemkom je vo vlastníctve obce Lehnice. Parcela s rozmermi cca. 20 metrov šírka a 29 metrov dĺžka sa nachádza v novobudovanej časti obce a na okolitých parcelách už prebieha nová výstavba, viď fotodokumentácia. Na pozemku je už pripravená narážaná studňa, odpad sa bude riešiť žumpou a elektrické káble sú už v lokalite položené v zemi. Elektrina pre pozemok je už dohodnutá. V lokalite je už aj dotiahnutý aj internet – optika. Cena za m2 vychádza na 120,27 eura. Ponúkaná parcela sa dá vďaka drevenému domčeku s terasou a pevným základom využívať dočasne aj ako záhrada, pretože na pozemku je funkčná studňa a dá sa dočasne pripojiť na malý odber elektriny s vlastnými hodinami už dnes. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 70 000 €

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com