Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 291 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba - 2 izbový byt, Lednické Rovne, 78 m2

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Ulica
Majerská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.09.2020
Aktualizované
19.10.2020
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu mezonetového  2-izbového bytu  v obci  Lednické Rovne, v časti Majerská ,vzdialeného 10 minút od mesta Púchov. Tento ekluzívny byt má rozlohu 78 m2. Prízemie bytu je tvorené, obývačkou spojenou s jedálenským priestorom, kuchyňou a WC s kúpeľňou. Poschodie bytu je dostupné "holandským" štýlovým  schodiskom, ktorým sa dostanete do chodby a samostatných izieb. Nadštandartom  je aj kúpeľňa s WC na poschodí. Výhľad je zabezpečený francúzskymi balkónmi a plastovými oknami. Byt je vykurovaný z priľahlej kotolne, čím sú dosiahnuté minimálne prevádzkové náklady. Nachádza sa v centre mesta, kde sú v dostupnosti len pár minút od bytu zdravotné stredisko, zubár, škôlky, potraviny, pošta, autobusové zástavky či škola.  V byte je kompletná pred príprava na klimatizáciu. Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami. Veľkou výhodou je parkovanie pred budovou na pozemku s dlažbou. Tento byt je dokončený s plávajúcou podlahou, žalúziami, osadenou sanitou, obkladmi v kúpeľni a WC a dverami vo všetkých izbách. Na prízemí  sa nachádza spoločný priestor na odkladanie s charakterom otvorenej pivnice vhodný pre kočíky, bicykle a iné športové potreby. Bytovú jednotku  je možné kúpiť a užívať aj na podnikateľské alebo komerčné účely.(kaderníctvo,kozmetika, tatoostúdio,,denné spa,ambulancia). Bytový dom je novo skolaudovaný.


Plocha: úžitková 78m2. Stav objektu: novostavba. Cena 85 800 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky