Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 421 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Boudná
boudna@expisreal.sk
0948 421 619

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj – Investičný pozemok za obcou Studienka – EXPISreal

Typ
Predaj
Okres
Senica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
54287 m2
Pridané
23.04.2020
Aktualizované
17.10.2020
Cena 25,00 €/m2
Adriana Boudná Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 421 619

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásny, rozsiahly pozemok obkolesený borovicovými lesmi, poliami a lúkami za obcou Studienka, smer Lakšárska Nová Ves.  Pozemok leži dispozične na veľmi dobrom mieste,  vchádza  sa naň z hlavnej cesty, v tesnej blízkosti je dostupnosť elektrickej energie.

Na pozemku sa nachádza budova o výmere 180 m2 so súpisným číslom, ktorá je vhodná na zbúranie a postavenie novej. Tento pozemok má veľké možnosti, nakoľko je rozčlenený na zastavané plochy a nádvoria a trvalo trávnaté porasty. Pozemok je vhodný na poľnohospodársku činnosť ako napr. chov hospodárskych zvierat, koní, pestovateľskej činnosti a iných činností v agronómii. Celková výmera je 54287 m2 rozdelená na  27650 m2 TTP, 26637m2 zastavané plochy a nádvoria. Pozemok sa predáva v celku.  

Pre bližšie informácie kontaktujte tel. č. 0948 421 619.

Cena  za m2 je 25 eur