Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám pekný pozemok Kysak - Brezie,uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,1000m2,aj odpočet DPH, Košice okolie.

Typ
Predaj
Mesto
Kysak
Ulica
Kysak
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
600 m2
Pridané
28.07.2022
Aktualizované
28.07.2022
Cena 59 900,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa v blízkosti letného legendárneho pionierskeho tábora, ktorý s malými obmenami funguje dodnes, lokalita Kysak - Brezie, Košice okolie.

Výmera pozemku : 1000m2

Jedná sa o minimálne svahovitý pozemok, pričom momentálny vlastník ponechal na pozemku časť pôvodných lesných porastov, aby pozemok pôsobil autenticky a budúci vlastník si sám mohol určiť, akú veľkú časť pozemku využije. Sám si tak vie naplánovať, čo sa mu bude, alebo nebude hodiť do budúcej kompozície okolia chaty - chalupy.
V schválenom územnom pláne je možná zastavanosť na ploche až 10% a 2 podlažia, čo je viac než postačujúci hlavný faktor pri budúcej možnej realizácii vašej zóny relaxu a oddychu.

Územný plán počíta s možnosťou umiestnenia žumpy na pozemku a možnosť navŕtania vlastnej studne.
Ako zdroj elektrickej energie môžte zatiaľ využiť,, Ostrovný solárny systém,, pri ktorom je energia vyrobená solárnym panelom transportovaná a uskladnená v špeciálnych akumulátoroch.
Následne môže byť spotrebovaná za pomoci meniča napätia na bežný spotrebič s napätím 230V, teda fungujete ako na klasickú elektrickú energiu so všetkými bežnými spotrebičmi, ako je čerpadlo v studni, osvetlenie, chladnička, televízor a ostatné spotrebiče.
Náročným klientom však ponúka aj iné možnosti poprípadnej zabezpečovacej a monitorovacej techniky.

Pre tých, ktorí však neponáhľajú s výstavbou už včera, máme dostupné aspoň zatiaľ info, že elektrická prípojka bude tiež dostupná v horizonte do 1,5 - 2 rokov, keďže súčasný vlastník má podanú oficiálnu žiadosť o realizáciu uvedene elektrickej siete, avšak keďže proces samotného postupu administratívných a realizačných prác nieje možné ani ovplyvniť ani predpokladať,tobôž urýchliť, je na zvážení každého budúceho vlastníka, ktorou cestou pri výstavbe svojho vysnívaného miesta oddychu pôjde a či bude uvedenú nehnuteľnosť využívať celoročne, alebo rekreačne.

K predávanej parcele vedie staršia, ale stále funkčná asfaltová cesta, k samotnej parcele z tejto cesty vedie spevnená makadamová cesta až k poslednému pozemku priamo pod lesom, pričom súčasťou predaja je podiel na makadamovej ceste, aj asfaltovej ceste, aby sa eliminovalo riziko prístupu k jednotlivým parcelám v budúcnosti.
Vstup na pozemok je možný aj priamo z asfaltovej cesty, pričom pozemok je hneď pri nej ako prvý.

Pozemok je možné zakúpiť aj s odpočtom DPH 20%.

Uvedená lokalita je výnimočná a jedinečná, čo dokazuje, že z ponúkaných parciel v susednej menej lukratívnej oddychovej lokalite, kde sa momentálne nenachádza už ani jeden strom, pričom atraktivita je naozaj neporovnateľná s touto, sa predalo kompletných 22 pozemkov.

Naš pozemok je preto jedinečný - s pôvodnými lesnými drevinami, ich prítomnosť isto iste na svojom pozemku ocení každý vášnivý milovník prírody.

Príďte sa pozrieť a vybrať si svoj pozemok, nakoľko v predaji je len tento a viac ich nikdy ani nebude.

Cena : 59.900,-EUR vrátane DPH

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146