Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriela Heredošová
heredesova@diamondreality.sk
0903 737 954

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok v okolí Prešova

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Mesto
Žehňa
Ulica
verejná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3831 m2
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
16.04.2024
Cena 29,30 €/m2
Gabriela Heredošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 737 954

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pozemok v obci Žehňa čo je 10 minút od krajského mesta Prešov a 20 minút od krajského mesta Košice. Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom a spolu s veľkou záhradou tvoria rozlohu cca 3800 m2. Veľkorysý priestor na pozemku, ktorého šírka je cca 35 m a dĺžka takmer 120 m je možné využiť na výstavbu niekoľkých rodinných domov, pre občiansku vybavenosť, či na rekreačné účely. Je možná kúpa aj menšej časti pozemku, detaily telefonicky.

Cena nehnuteľnosti je 112 200,- eur vrátane provízie RK a kompletného právneho servisu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím maklérku p. Gabrielu Heredošovú na tel. č. 0903 737 954 alebo na mail: heredosova@diamondreality.sk