Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predám stavebný pozemok č.2 v lese 1000m2 Kysak,chata,chalupa

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.1 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám posledný stavebný pozemok č.3 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,800m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám posledný stavebný pozemok uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,1000m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

Na predaj pekný stavebný pozemok v obci Obišovce

Obišovce, Nemá Arrow

PEKNÝ VEĽKÝ POZEMOK, 3107 m2, DRIENOVSKÁ NOVÁ VES, PREŠOV

Drienovská Nová Ves Arrow

Na predaj stavebný pozemok v Kendiciach

Kendice, nemá Arrow

Rezervovaný !!! Na predaj stavebný pozemok v Kendiciach

Kendice, nemá Arrow

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BRETEJOVCE | 742m²

Budimír, nemá Arrow

ADOMIS - POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, 1200m2, Budimír - Pod Lesom

Budimír, Budimír Arrow

Pozemok na predaj

Petrovany, Hlavná Arrow

Na predaj pozemok v okolí Prešova

Žehňa, verejná Arrow