Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nadežda Zaťková
zatkova@realitycomfortpd.sk
+421 905 439 857

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Pozemok v malebnej obci Kšinná

Typ
Predaj
Mesto
Kšinná
Ulica
Kšinná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
550 m2
Pridané
07.09.2020
Aktualizované
07.09.2020
Cena 5 500,00 €
Nadežda Zaťková REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 905 439 857

Popis nehnutelnosti

V podhorskeh obci Kšinná ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 550 m2 . Je mierne svahovitý, situovaný v prírodnom prostredí a ponúka krásny výhľad na okolie. Vzhľadom k jeho polohe je predurčený na výstavbu rekreačnej chatky alebo záhradnej chatky. Pozemok má celkovú výmeru 550 m2 a prináleží k nemu aj spoluvlastnícky podiel na vedľajších pozemkoch a prístupovej ceste (výmera spolu 3228 m2) o veľkosti 3/100-ín ( t.j. 97 m2). Inžinierske siete sú v dosahu od pozemku. Obec má základnú občiansku vybavenosť (potraviny, pošta, škôlka, Dom kultúry). Priamo v obci, ako aj v okolí sa nachádza veľa historických a kultúrnych pamiatok. Okolie obce ponúka veľa možností športového vyžitia (turistika, cyklistika, hubárčenie, lyžovanie - lyžiarske stredisko v blízkosti obce) .

Bližšie informácie a obhliadky vám poskytne na tel.č. 0905 439 857 Nadežda Zaťková.

Popis nehnuteľnosti- tex a fotodokumentácia sú majetkom a autorkým právom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV- realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.