Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 674 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Krušovce

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Krušovce
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.02.2024
Aktualizované
06.02.2024
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Krušovce, Hlavná. Dom z roku 1969 je postavený z tehly a nachádza sa na mierne svahovitom, oplotenom pozemku, na ktorom sa nachádzajú garáž, skleník, altán...  Dom je v pôvodnom, zachovalom stave, okrem výmeny časti okien za plastové v roku 2017, rekonštrukcie kúpeľne z roku 2013 a rekonštrukcie strechy v roku 2022 (latovanie, fólia, pozinkovaný plech, nový komín. Dispozícia: zádverie, vstupná chodba, kuchyňa s výstupom na terasu, špajza, obývačka, detská izba, spálňa s výstupom na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V suteréne sa nachádza 2x sklad, dielňa, kotolňa na pevné palivo a kotolňa s plynovým kotolom, letná kuchyňa. Plocha: úžitková 120m2, pozemku 1189m2. Podlaha: parkety, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ihlanová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Odpad zvedený do žumpy. Výhody: slnečný, škola, škôlka, dieľňa, altánok. Cena 165 000 €