Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 167 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
archiv - NEVYMAZAT
projekt@webex.sk
0911123456

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom 5-izb. s pozemkom 970 m2 Kremnica Predaj

Typ
Predaj
Mesto
Kremnica
Ulica
Zlatá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.11.2019
Aktualizované
28.08.2020
archiv - NEVYMAZAT Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj zariadený 5-izb. dom v meste Kremnica na ul. Zlatá. Dom sa nachádza len pár minút od centra, ale jeho bezprostredný sused je príroda. Postavený je z kameňa na pozemku s rozlohou 970 m2, ktorý je z časti rovinatý a z časti svahovitý. Rovina je z ľavej strany kde je sedenie  z pravej strany kde sa parkujú autá. Ostatný pozemok ide do svahu za domom. 

Je vo výbornom stave,nakoľko bol od r. 2006 priebežne rekonštruovaný. Na LV je vedený ako rodinný dom a je vhodný na celoročné užívanie. 

Rekonštrukcia:2006 strecha-plechová krytina a izolácia,2011 zateplenie,2016 nové ústredné kúrenie ovládané na diaľku, el. kotol, radiátory a bojler, odizolovanie domu, spevnenie svahu kameňom, rekonštrukcia kúpelne aj WC.

Dispozícia: pancierové vstupné dvere, vstupná chodba, 2 x samostatné WC,kúpelňa so sprchovacím kútom, komora,zariadená kuchyňa a vstup do 2 izieb-spáleň s keramickou pecou a obývačka s krbovou pecou, schody vedúce na podkrovie,kde sú tri izby. Jedna stredová s balkónom, z ktorej sa vchádza do izby v pravo a do izby v ľavo.

Súčasťou domu satelit-SKY LINK, alarm aj požiarny hlásič, vonkajšia pivnica a 4 parkovacie miesta. Dom je obkolesený lesom, ale má dostatok slnka vďaka polohe a východnej orientácii.

IS: elektrika,voda,žumpa, príjazdová cesta asfaltová a cca 100 m lesná spevnená. Vykurovanie- el. kotol na ohrev vody a tuhým palivom v krbových peciach. Mesačné náklady sú cca 130 eur.

Lokalita:okrem toho,že Kremnica je mesto bohaté na kultúrne pamiatky ponúka aj celoročné športové vyžite-v lete bežecké trate, turistika, cyklistika, horské lezenie, termálne kúpalisko Katarína, lyžiarske stredisko SKALKA ARÉNA ponúka zjazdové lyžovanie a zároveň bežkárske trate a to všetko v lone  Kremnických vrchov. Po lyžovačke viete zlyžovať až k domu.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.