Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 314 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jiří Macko
macko@residence-real.sk
+421 911 821 970

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku pri obci Kráľova Lehota

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
10156 m2
Pridané
14.02.2020
Aktualizované
12.05.2020
Mgr. Jiří Macko TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 821 970

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa vo vzdialenosti cca 2,5 km za obcou Kráľova Lehota v smere na Svarín. Obec Kráľova Lehota sa nachádza 4 km od Liptovského Hrádku.
Mierne svahovitý pozemok má celkovú rozlohu 10156 m2, jeho dĺžka je cca 180m, široký je 40 až 65m. Asi 3/5 pozemku tvorí trávnatý porast, zvyšok je zalesnený.
Na pozemok je prístup z hlavnej asfaltovej cesty po lesnej ceste (cca 600m). Pozemok sa nachádza v tichom a pokojnom prírodnom prostredí a je z neho krásny výhľad na okolité hory. Región poskytuje veľmi dobré podmienky na pešiu turistiku, cykloturistiku a zimné športy. Na dosah je termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, Aquaparky Tatralandia a Bešeňová, turistické chodníky v Nízkych a Vysokých Tatrách a veľa väčších aj menších lyžiarskych stredísk.
Bližšie informácie a ohliadky Vám sprostredkuje maklér Jiří Macko, tel. 0911 821 970