Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný domček s veľkým pozemkom, 1212 m2

Typ
Predaj
Okres
Bytča
Mesto
Kotešová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
74 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 179 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: ponúkame na predaj menší rodinný domček s krytou terasou, ktorý sa nachádza na veľkom pozemku o výmere 1212 m2 v obci Kotešová. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchyne, obývacej izby a spálne. RD prešiel kompletnou rekonštrukciou: nové elekt. a vodovodné rozvody, nové podlahy, plástové okná, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere, stierky, je zateplený a z časti podpivničený, kde sa nachádza technická miestnosť. Nehnuteľnosť je napojená na IS a kanalizáciu.TREBA VIDIEŤ!!! Viac info u nás v RK.Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.