Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Špecifický 4-izbový rodinný bungalov s krytou terasou na pozemku 607m2

Typ
Predaj
Ulica
Kračany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
125 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 226 600,00 €
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Krásny rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite obce Kostolné Kračany, ktorý Vás nadchne svojou premyslenou dispozíciou.

Dom je osadený na pozemku 607m2 a jeho úžitková plocha je 110m2. Dom disponuje krytou terasou 15m2 a úložným priestorom v podkroví 15m2.

Technické prevedenie domu: tehlová konštrukcia so zateplením EPS, väzníková strecha, pálená škridla Meditteran, kvalitné plastové okná trojsklo-6komorové, maľovka a fasáda domu, podlahové elektrické kúrenie, termostaty pre reguláciu teploty v interiéri, zásuvky a vypínače, rekuperácia v obývacej izbe, predpríprava na krb, alarm, elektrické žalúzie, fotovoltaiku, klimatizáciu a studňu, všetky siete-voda, kanalizácia, elektrika, optika, betónové oplotenie z troch strán, chodníky a parkovanie pre 2 autá.

Rodinný dom bude dokončený do stavu holodom s možnosťou jeho dokončenia do stavu "štandard" v cenovej ponuke 242.200,-EUR.

Splňte si sen o novom bývaní s nami!
Ukážeme Vám kvalitný rodinný dom s otvoreným priestorom!

Dineva Real Estate
0948437798
dineva@dineva-realestate.sk

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom, kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov.

© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.