Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 031 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS| STAVEBNÝ POZEMOK KOSTOLNÉ KRAČANY, DUNAJSKÁ STREDA

  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Kostolné Kračany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Kostolné Kračany | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Kostolné Kračany | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Kostolné Kračany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Dunajská Streda, Kostolné Kračany | pic. 2
Typ
Predaj
Ulica
Moravské Kračany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
11.10.2022
Aktualizované
14.08.2023
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

SPOLOČNOSŤ LEXXUS, A.S. ponúka na predaj slnečný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v katastrálnom území Moravské Kračany, obec Kostolné Kračany, okres Dunajská Streda.
Rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1430 m2 je situovaný na kraji obce, vzdialený 7 km od okresného mesta Dunajská Streda s veľmi dobrým napojením na rýchlostnú R7 do Bratislavy (40 km).

Územnoplánovacou informáciou je predmetná parcela zahrnutá do schváleného územného plánu obce Kostolné Kračany. Na pozemku sa nachádza rozostavený rodinný dom, ktorý pozostáva z murovanej podpivničenej budovy so šikmou strechou a s napojením stavby na narážanú studňu. Obcou Kostolné Kračany je odsúhlasená výstavba drobnej stavby – kanalizačná prípojka na vlastnú izolovanú nepriepustnú žumpu podľa projektovej dokumentácie. Vzhľadom na veľkosť pozemku je možné uvažovať o rozparcelovaní a výstavbe viacerých rodinných domov.

PONUKOVÁ CENA NEHNUTEĽNOSTI: 143.000 EUR / DOHODA MOŽNÁ!
TOPPONUKA