Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 025 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Anastazia Tuchyňová
tuchynova@vasereality.sk
0903715314

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba - rodinný dom (bungalov) - Kostolná-Záriečie, pozemok 698 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Kostolná-Záriečie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
12.09.2018
Aktualizované
07.01.2019
Ing. Anastazia Tuchyňová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite s dobrou a rýchlou dostupnosťou do Trenčína. Dom sa nachádza v príjemnom vidieckom prostredí, na rovinatom pozemku v zástavbe rodinných domov. Vonkajšie rozmery domu sú 10 m x 14 m, úžitková plocha 125 m2, prestrešená terasa je 24 m2.  Rodinný dom je drevodom so sedlovou strechou. Sedlová strecha je z betónovej škridle zn. Bramac. Dom je 5 izbový, dispozícia sa skladá z  obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou + 4 izby, 2 kúpeľne, 2 WC. V kuchyni sa nachádzajú zabudované spotrebiče. Okrem obecnej prípojky vody má dom aj vlastnú studňu, ďalej je napojený na elektrinu a kanalizáciu. Vykurovanie elektrickým kotlom s teplovodným podlahovým kúrením. V obývačke je krb na drevo. V dome je zavedený internetový kábel, satelit. Kolaudácia rodinného domu realizovaná v roku 2016.  MAKLÉR ODPORÚČA!!! Kontakt: Ing. Anastázia Tuchyňová, tel.: 0903 715 314, mail: tuchynova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky