Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 872 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Simko
simko@diamondreality.sk
0903 255 172

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt ulica Varšavská, sídlisko Ťahanovce, Košice I

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Varšavská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
26.10.2020
Aktualizované
06.11.2020
Martin Simko Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 255 172

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANE - Martin Simko a Diamond Reality vám ponúka 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Ťahanovce, ktorého okolie je ideálne pre rodiny s deťmi, alebo aj staršiu generáciu. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63 m2, byt má 3 obytné miestnosti a príslušenstvo: kuchyňa, predsieň, loggia, WC, kúpeľňa; byt sa nachádza na 3/8 poschodí. K bytu prislúcha aj pivnica.


Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v panelovom, bytovom dome s výťahom na treťom poschodí. Samotný byt je v zrekonštruovanom stave, menené boli plastové okná v roku 2017. V roku 2019 prebehla rekonštrukcia omietky, maľovky, plávajúcej podlahy, dlažby v kuchyni, kuchynskej linky+vstavané nové spotrebiče. Taktiež sa tu nachádzajú nové bezpečnostné dvere. Jadro (upravené len vonkajšie steny), kúpeľňa a záchod sú pôvodné.V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a verejné bezplatné parkovisko.

Výhodou nehnuteľnosti sú okrem zrekonštruovaného stavu, príjemnej lokality i nekonfliktní susedia.


Všetky fotografie (celkovo 13 ks) nájdete na DIAMONDREALITY.SK


Cena nehnuteľnosti 107 000 Eur,- vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.


Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte ma prosím na tel. č.: 0903 255 172.