Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Kamil Špegár
spegar@diamondreality.sk
0905 982 116

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt na ulici Bukureštská, Košice - Sídlisko Ťahanovce

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Bukureštská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
07.02.2023
Aktualizované
07.02.2023
Mgr. Kamil Špegár Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 982 116

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality v zastúpení Mgr. Kamil Špegár ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt, na Sídlisku Ťahanovce, ulica Bukureštská.

Tento útulný byt s veľkorysou výmerou 79 m2, je umiestnený v zateplenom bytovom dome na 2. poschodí, k bytu prislúcha pivnica a malý šatník. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a má pôvodné umakartové jadro vhodné na kompletné prerobenie podľa vlastných predstav.

VLASTNÍCTVO : osobné

POČET IZIEB : 3

VÝMERA: 79 m2

PIVNICA: Áno – 1,5m2

POSCHODIE : 2/8

ORIENTÁCIA BYTU: J/S

MATERIÁL: panel

PODLAHA: plávajúca, keramická dlažba

OKNÁ: plastové

DVERE: bezpečnostné

Dispozične byt pozostáva z predsiene, obývacej izby, dvoch detských izieb, kuchyne, kúpeľne, WC a malý šatník na chodbe. K bytu prislúcha aj pivnica a loggia.

VÝHODY:

- v blízkosti kompletná občianska vybavenosť

- vynikajúca lokalita

- v blízkosti MHD

- udržiavaný, útulný byt

Túto nehnuteľnosť je možné financovať formou h y p o t e k á r n e h o ú v e r u , s ktorým Vám odborne poradíme, pomocou nášho hypošpecialistu.