Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 785 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok, RSc.
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izb.byt Košice-SEVER ,výťah, balkón, TEHLA

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Vodárenská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
63 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
31.01.2023
Aktualizované
29.05.2024
Mgr. Patrik Janok, RSc. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Mgr. Patrik Janok, RSc. a Diamond Reality ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt v širšom centre Košíc v lokalite Sever na Vodárenskej ulici č.25. Vchod z ulice Národná Trieda.

viac info : https://patrikjanok.sk/predaj-3-izb-byt-vodarenska/

Byt sa nachádza na 6/7 poschodí a dostanete sa doň pohodlne výťahom, čo sa o 3-izbovom byte na SEVERE dá povedať len málokde. Už pri vstupe do bytu cítite dobrú tepelnú pohodu tehlového bytu. Balkón je na južnú stranu.

V byte je 12 ročná rekonštrukcia, ktorá zahŕňa vymenu elektroinštalácie, murované jadro, plastové okná, laminátové podlahy, odťah digestora v kuchyni je do odvodového potrubia.

Toaleta je samostatná, kúpeľńa s vaňou.

V predsieni a spálni je úložný priestor vo veľkých vstavaných skriniach .

Medzi obývačkou a detskou izbou sú posúvne dvere z borovicového dreva.

Posedenie v kuchyni pri kávičke s výhľadom na dominantu Košíc - kopec Hradová je hotový relax.

Bytový dom je revitalizovaný, zateplený, s novým nákladným výťahom a balkónom.

Všetko čo potrebujete k životu je v dosahu peši. Potraviny Billa, Fresh, Teta Drogéria, MŠ, školy, lekáreň a hlavne bezprostredná blízkosť prírody, park Anička, Čermeľské údolie. Ideálne aj pre niekoho, kto má aj domáceho miláčika.

Byt je na predaj aj so zariadením a vybavením a je vhodný na bývanie pre rodinku, alebo zamilovaný párik. Ak uvažujete o kúpe a následnom nájme tohto bytu, tak tento byt sa prenajme veľmi rýchlo, lebo je v blízkosti Veteriny.

Predaj tohto bytu vám sprostredkuje vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant Mgr.Patrik Janok,RSc.

volajte kedykoľvek m.0905513697

viac infošiek na www.patrikjanok.sk