Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom,ulica Suchodolinská,Košice-Sever

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Suchodolinská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

Na predaj rodinný dom na Suchodolinskej ulici, mestská časť Košice-Sever, postavený v 80-tych rokoch z kvádrov, s tehlovými priečkami, dvojposchodový, celý podpivničený, prvé podlažie je čiastočne zapustené pod zemou. Interiér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou, plávajúce podlahy, plastové okná, nové rozvody vody, medené rozvody elektriny, renovácia interiérových dverí, dlažba, sanita, tiež zrekonštruovaný technický priestor. Kúrenie plynové, nový vyvložkovaný komín s vymenenou komínovou strieškou, vrátane revízie, v suterénnej časti domu je garáž na DO, práčovňa, technická miestnosť a pivnica. Na 1.NP sa nachádza kuchyňa, WC, jedáleň s obývačkou a balkónom. Na 2.NP sa nachádzajú tri spálne, jedna s balkónom a kúpeľňa. Pozemok o výmere cca 400 m2, kompletne oplotený, pred domom rovinatý, za domom sa nachádza záhrada na svahovitom pozemku, ktorý je upravený na 3 rovné kaskády a svah s ovocnými stromami (čerešňa, višňa, jabloň a slivka). V zadnej časti pozemku sa nachádza 9 m hlboká, kopaná studňa, ktorá sa využíva na polievanie. Dom napojený na plyn, mestský vodovod, kanalizáciu a elektrinu (220 V a 380 V), z južnej strany spoločná stena so susedným domom. Okná orientované na východ s výhľadom na záhradu a na západ s výhľadom na ihličnaté stromy, možnosť využitia aj ako dvojgeneračný dom. Cena 215000 EUR, bez provízie RK, nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa.Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich poradcov, ktorí Vám sprostredkujú poskytnutie najlepšej ponuky na úverovom trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146.