Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 845 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Libor Soták
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM S TROJGARÁŽOU, OBEC NIŽNÁ HUTKA, iba 2 km od Košíc, tichá lokalita na konci ulice.

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Krásna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
215 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
25.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Mgr. Libor Soták ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame exkluzívne len u nás na predaj veľmi pekný rodinný dom typu Bungalov 3 izbový v netradičnom extravagantnom štýle s tromi parkovacími miestami v garáži v dome, na tichom mieste na konci ulice, ďaleko od cestných ťahov, len na skok od Košíc, obec Nižná Hutka.

Výmera pozemku : 1990m2 šírka 40X50 dĺžka
Zastavaná plocha : 260m2
Úžitková plocha : 215m2
Garáž : 50m2
Terasa : 71m2
Altánok : 70m2

Dispozícia: vstupná chodba, vpravo izba - momentálne slúžiaca ako pracovňa, wc, vľavo obývačka s otvorenou obojstrannou kuchynskou doskou, spálňa s posuvnými dverami na terasu, kúpeľňa s wc a posuvnými dverami na terasu, technická miestnosť, na konci chodby garáž s 3 parkovacími miestami a výstupom na terasu.

Predávaná nehnuteľnosť bola postavená v roku 2011 na železobetónovej platni so základovými pásmi bez podpivničenia, obvodové múry sú so zateplením.
Dom má obdĺžnikový tvar s rozmermi: šírka 12m a dĺžka 20m s nepravidelnou sedlovou strechou s dvojitým zrkadlovým a jedným jednoduchým vikierom.
Okná a dvere sú značkové s izolačným dvojsklom, všetky priestory majú na podlahe keramickú gresovú dlažbou a podlahovým vykurovaním, strešný plášť je betónová škridla Bramac.
Dom je v štýle otvorenej galérie s nepriznanými vysokými stropmi. Pri vstupe vás očarí nádych exotiky, akoby ste vstúpili do úplne iného sveta.
Všetky steny sú doladené vkusnými textilnými tapetami, ktoré s ostatnými doplnkami ladia do jednotného štýlu a posúvajú tak interiér do nadčasovej roviny..

Vstup do domu po ľavej strane je netradične tvorený veľkým akváriom, po pravej strane je izba, ktorá je upravená na kanceláriu s priestrannými veľkými vstavanými skriňami, ktoré sú na celých 2 stenách. Zariadenie zvyšných 2 stien tvorí veľký kancelársky stôl v tvare L s policami. Nakoľko stále ide o vysoký nepriznaný strop, nad skriňami je dostatok priestoru na jeho rôzne využitie, v súčasnosti je tu veľká dvojitá posteľ, na ktorú je prístup padacími skladacími schodmi.

Kuchyňa je miestom, kde bude spokojný aj najnáročnejší kulinár, jej ergonómia je dokonalá, je priestranná v tvare L na mieru vyrobená so vstavanými značkovými spotrebičmi Gorenje, pracovný pult je veľký so šírkou až 100cm s obojstranným využitím nielen v kuchynskej časti, ale aj v obývačkovej, do ktorej plynulo prechádza.

Obývačka má oddelené rohové sedenie, so stenovou zostavou na mieru, nástenná LED TV.
Atmosféra je dotvorená o dizajnový krb, ktorý je umiestnený na stene s priamym komínovým vývodom, je silný a vykúri celý dom.

Spálňa je so samostatnou veľkou kúpeľňou s wc, ktorej súčasťou je sprchovo - vaňový masážny komplet s led osvetlením.
Obe miestnosti sú zariadené rovnakým dizajnom a štýlom príznačným pre celý dom.

Technická miestnosť na chodbe je miestom pre práčku, sušičku, plynový kotol a špeciálnu vlastnú úpravovňu vody, ktorá z vlastnej skružovej studne dokáže pripraviť nezávadnú pitnú vodu najvyššej kvality.
Za technickou miestnosťou je vstup do garážovej časti, ktorú si súčasný vlastník prispôsobil na svoje účely - vytvoril si 3 garážové státia, ktoré sú jednotnou súčasťou domu, nakoľko tvoria výmerou až jednu tretinu.
Umiestnenie technickej miestnosti s kotlom priamo pri garáži dáva možnosť budúcemu vlastníkovi priestory garáže využiť na bezproblémové vymurovanie priečok na ďalšie 2 izby vrátane okien do ulice.
Z kuchyne sa veľkými posuvnými dverami dostanete do zimnej uzavretej terasy, ktorá sa na jar môže úplne otvoriť a utvára tak veľké možnosti využitia.
Záhradné sedenie je pre milovníkov grilovania ničím neobmedzené, nakoľko je vedľa domu veľký záhradný altánok s grilom.

Dom je napojený na všetky IS, s vlastnou čističkou ČOV, automatickým vrátnikom, kamerovým a zabezpečovacím systémom.
Nachádza sa v tichej nikým a ničím nerušenej lokalite s rýchlym prístupom do Košíc, s veľkým pozemkom ohraničeným stromami, dokonalo chránený.
Takýto dom už určite nenájdete, preto neváhajte a objednajte sa na obhliadku už teraz.
Dom sa predáva aj so zariadením.

Cena : 249.000,- EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146