Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 196 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANE DO 20.10- CELOROČNÁ CHATA s MOŽNOSŤOU DOKONČENIA, 80m2, KOŠICE

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.08.2019
Aktualizované
21.09.2019
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

-= Bc. Ladislav Šosták a Diamond reality vám ponúka na predaj =-


Prešlo vás bývanie v byte a hľadáte lacnejšiu alternatívu rodinného domu v okolí Košíc? Máme pre vás skvelú ponuku v podobe novostavby priamo v Košiciach v celoročne obývateľnej chate. Chata je postavená na mierne svahovitom pozemku v Košickej Novej Vsi o rozlohe 369m2, s vybetónovanou stenou proti prípadnému zosuvu, takže majiteľ myslel aj na vaše bezpečie. Úžitková plocha chaty je až 80m2, čo vám veľkoryso postačuje ako domček na celoročné užívanie. Na pozemku je vyvŕtaná studňa, v dome je natiahnutá elektrika, a odpad je riešený septikom, takže dom je kompletne pripravený na vašu následnú rekonštrukciu, ktorú si prispôsobíte podľa svojich predstáv. Veľkou výhodou predaja tejto chaty môže byť pre vás kompletné dokončenie na kľúč podľa vašich predstáv po dohode s majiteľom. Prístup ku chate je veľmi dobrý a navyše po terénnych úpravách je možné vaše auto zaparkovať aj vo dvore, kedže sa na pozemok dá dostať z dvoch strán. Výhľad z okien budúcej obývačky a dvoch spálni je nádherný a navyše vás nečaká budíček v podobe hluku električiek či stoviek áut. Domček sa dispozične skladá na prízemí zo vstupnej chodby, kúpelne s WC, komorou a obývačky spojenej s kuchyňou. Na poschodí máte k dispozícií dve samostatné izby pre vás a vaše deti. Táto skvelá príležitosť na seba nenechá dlho čakať, preto nečakajte kým vás niekto predbehne a začne si užívať tento krásny domček už v priebehu tohto leta. Cena domu v stave akom ho vidíte na fotkách je 47 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Cena dokončenia podľa vašej predstavy je už na dohode s majiteľom. Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra Bc. Ladislav Šosták na čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk