Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ! Chata na predaj, Košice - ZDOBA, elektrina, pitná voda

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
20 m2
Celková plocha
20 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
27.07.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 69 990,00 €
Mgr. Patrik Janok Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Pozrite si toto video : https://lnk.sk/hf02
Mgr. Patrik Janok a Diamond Reality exkluzívne ponúkajú na predaj rekreačnú chatu s pozemkom v OV. Krásna, novozrekonštruovaná rekreačná chata sa nachádza vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Zdoba len 2,3 km od Košíc. /na ceste do Zdoby od Košíc odbočíte vľavo./ Pozemok je v osobnom vlastníctve a má rozlohu bezmála 4 áre /363 m²/. Chata je na zastavanej ploche 20 m². Pozemok aj chata sú vysporiadané a zapísané na liste vlastníctva, s podielom na prístupovej ceste, chata má pridelené súpisné číslo. Prístup k chate je jednoduchý a bezproblémový autom, alebo peši od neďalekej zastávky autobusu. Prístup autom priamo k chate. Chata je postavená na betónovo-murovanom základe a má šikovnú pivnicu. Steny sú z prefabrikovaných montovaných lisovaných dielov. V roku 2022 prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa zmenu dispozície, novú elektroinštaláciu a rozvody pitnej vody, plastové okná, zateplenie, drevené obloženie zvnútra a zvonku, atď. Priestor chaty tvorí obývacia miestnosť s novými kachľami na tuhé palivo a novou kuchynskou linkou, samostatná spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa z ytongových tvárnic so sprchovým kútom a umývadlom. Neodmysliteľná je aj príjemná, zrenovovaná terasa s výhľadom na Slanské lesy. Chata poskytuje komfort porovnateľný s bytom. Je tu možné uvariť si jedlo na sklokeramickej varnej doske Whirpool, umyť riady, osprchovať sa a nocovať v dvoch miestnostiach. Teplú vodu v sprche zabezpečuje výkonný bojler českej zn.Dražice /ohrev vody za 15minút/ a v kuchyni kvalitná nerezová rýchloohrevná batéria s indikátorom teploty vody. Chata je zateplená minerálnou vatou zn.Ursa a obložená tatranským profilom. Hrúbka stien 17 cm zabezpečí udržanie tepla v prechodnom období a aj dobre izoluje od letných horúčav. Nové plastové okná majú izolačné dvojsklo a rámy okien vo farbe prírodný dub z vonku a biele z vnútra. Konštrukcia strechy má z vnútra nekryté nové trámy a úložné priestory pod strechou. Pod spálňou je zachovaný pôvodný priestor vhodný na uskladnenie náradia, fúrika atď. Toaleta je riešená novou WC búdkou. Pozemok je vyrovnaný a zatrávnený. Na bočných stranách si hravo vytvoríte skalku či okrasnú zeleň. Sú tu ponechané 4 ovocné stromy /3 slivky a 1 hruška/. Okolo celého pozemku sú v zemi zachované obnoviteľné korene vínnej révy, ktorá môže za krátky čas vytvoriť živý plot a zároveň poskytnúť úrodu hrozna. Na pozemku sú 3 vodovodné kohútiky na zalievanie či napúšťanie bazéna. Informácie o dianí v záhradkárskej lokalite si môžete pozrieť na facebooku. Jednotlivé uličky majú svoju facebookovu skupinu. Chata je vhodná pre rodinu, pár, či jednotlivca, poskytne priestor pre oddych, zábavu i sebarealizáciu podľa vlastných predstáv a zároveň je aj dobrou investíciou v neistých časoch. Bez ďalších nákladov a práce, stačí sa len zabývať a užívať si. Cena 69 990 eur, dohoda na cene možná . Obhliadku si môžete dohodnúť na m.0905513697, viac na: patrikjanok.sk