Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | 750m2 POZEMOK | KOŠICKÁ NOVÁ VES

  • Domy a vily, Predaj, Košice III, Košická Nová Ves | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
28.02.2024
Aktualizované
15.04.2024
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 4 izbový rodinný dom v skvelej lokalite Košická Nová Ves.

Samotný dom je postavený na mierne svahovitom pozemku s výmerou 750m2. Ide o starší rodinný dom postavený z kombinácie kameňa a tehál a pred 7 rokmi prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Počas rekonštrukcie sa vymenili plastové okná, strecha, podlahy, zárubne a dvere, nová kuchynská linka.

Pozemok je úzky (15metrov), ale dlhý a tak sa za domom rozprestiera krásna záhrada, kde nájdete vybetónovanú terasku. Tu si môžete pogrilovať a vychutnať kávičku so svojími priateľmi.

Dom disponuje vstupnou chodbou, samostatnou kuchyňou, kúpeľňou s WC, obývačkou s krbou a prieduchmi na poschodie a dve samostatné spálne. Jedná sa nachádza na prízemí a jedna na poschodí. Dom sa predáva zariadený.

Cena tohto domu je 175.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Pri financovaní je NUTNÁ HOTOVOSŤ. Pre viac informácii mi zavolajte na číslo 0911 337 969