Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj zariadený rodinný dom, Grot, Košice II

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
03.08.2018
Aktualizované
16.08.2018
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásny dvojpodlažný rodinný dom s garážou v lukratívnej lokalite v mestskej časti Košice - Západ - Grot IV. Dom sa nachádza v tichej ulici v radovej zástavbe. Pozemok o výmere 270 m2, plocha domu 180 m2. Energetický certifikát nie je.

Dispozícia: na prízemí sa nachádza luxusne zariadená kuchyňa so spotrebičmi, jedáleň pre 6 osôb, veľká hala s krbom a veľkým francúzskym oknom do záhradky š 6 m, toaleta. Na poschodí sú 2 izby, spálňa so sprchovacím kútom, kúpelňa a samostatné WC. Pred domom sú 2 parkovacie miesta.

Vybavenie domu: drevené eurookná meranti, drevené schodište, plynové vykurovanie (na prízemí je podlahové kúrenie, na poschodí sú radiátory), 3 miestnosti v podkroví sú vybavené klimatizačnými jednotkami, kanalizácia napojená na verejnú kanalizáciu, vodovod pripojený na verejnú sieť vodovodu, elektrická prípojka 480 W. Pripojenie na Slovak telecom metalickým pripojením, SAT - Sky link. Kamerový systém so záznamníkom a 4 kamerami, zabezpečovacie zariadenie s sms bránou.

Na záhradke za domom sa nachádza drevený záhradný domček, pod ktorým je zberná nádrž na dažďovú vodu pre polievanie trávnika. Terasa je prestrešená štýlovou drevenou konštrukciou.

Dom sa predáva kompletne luxusne zariadený.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121