Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY, SKLADNÁ UL., KOŠICE

Typ
Prenájom
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Skladná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
16.08.2023
Aktualizované
15.04.2024
Cena 770,00 €/mes.
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na prenájom kancelárske priestory na Skladnej ulici .V administratívnej budove na Skladnej ulici Vám ponúkam na prenájom kancelárske priestory s rozlohou 80 m2. Nachádzajú sa na 2. poschodí. Priestor je naozaj veľkorysý, nachádzajú sa tu 3 miestnosti, samostatné WC a kuchynka. Vizuál a vzhľad priestorov je možné doladiť po dohode s majiteľom. Možnosť domontovať klimatizáciu, v dvoch miestnostiach je spravená predpríprava.Strategická poloha v centre mesta zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť a aj napriek tomu, že sme v centre je tu dostatok parkovacích miest. V celom objekte je množstvo firiem, kancelárií takže je tu pohyb ľudí čo určite oceníte.Cena prenájmu je 770 EUR/ mesiac ( vrátane energií) + internet vo vlastnej réžií ( privedená optika). Pri prvej platbe sa požaduje 1 mesačný depozit.Ak pre Vašu kanceláriu, obchodné priestory hľadáte miesto s týmito všetkými výhodami zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.