Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 945 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ RODINNÝ DOM VO VÝBORNEJ LOKALITE, RASTISLAVOVA ULICA, KOŠICE

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Rastislavova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
208 m2
Celková plocha
400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
21.11.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 300 000,00 €
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj Rodinný dom s pozemkom vo výbornej lokalite na JUHU na Rastislavovej ulici.
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/Vj_9Q_CTpuE
Rodinný dom sa nachádza na Rastislavovej ulici, veľmi známej a frekventovanej ulici v Košiciach. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 4á a samotný rodinný dom disponuje úžitkovou výmerou v spodnej časti 108 m2 ,ďalších 108m2 poskytuje plnohodnotné podkrovie, ktoré doteraz nebolo obývané plus sčasti je dom podpivničený. Dispozícia domu nám ponúka priestrannú vstupnú verandu, kotolňu, kúpeľňu, samostatné WC, po ľavej strane sa dostaneme cez kuchyňu do jednej izby a miestnosti s prechodom do podkrovia a po pravej strane sa po chodbe dostaneme do ďalších dvoch izieb.
V rámci rozlohy je pozemok veľmi dobre využitý a za domom je naozaj priestranná záhrada i so záhradným domčekom. Napriek tomu že sme v centre na záhrade máte pocit akoby ste sa ocitli mimo rušného mesta.
Dom je v pôvodnom stave, rekonštrukcia sa dotkla len výmeny plastových okien a v prednej časti je dom zateplený s novou omietkou. Malými úpravami na pozemku, môžete pohodlne parkovať vo dvore čo v dnešnej dobe určite oceníte.
Nachádzajú sa tu kompletné inžinierske siete : kanalizácia, mestská voda , elektrina, plynové kúrenie.
Čo sa týka lokality nachádzame sa len pár metrov od samotného centra Košíc a v blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť (základná škola, škôlka, nemocnica, potraviny, obchodné centrum , pošta a neďaleko samotná hlavná ulica).
Skvelá voľba ak ste milovníkom bývania v centre, no z pohľadu lokality perfektné miesto i pre Vaše podnikanie.
Ak sa vám tento dom páči, môže byť Váš za 300.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.