Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Libor Soták
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

5-izb. rodinný dom, Vyšné Opátske, Košice, tichá lokalita, širšie centrum mesta

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Dubová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
434 m2
Celková plocha
1215 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
25.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Mgr. Libor Soták ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Pre milovníkov prekrásneho bývania v tichom a nerušenom intraviláne mesta a zároveň pod lesom ponúkame 3 podlažný veľký podpivničený dom s dvojgarážou a 2 kúpeľňami, osadený v kaskádovito riešenom svahovitom teréne s veľkou záhradou a altánkom, v mestskej časti Košice - Vyšné Opátske, Dubová ulica.

Pozemok: 946m2 Úžitková plocha domu: 435m2
Pivnica: 142m2
Prízemie: 150m2 Poschodie: 142m2

Dispozícia
Suterén : vstupná chodba, vpravo miestnosť pivnica, technická miestnosť s kotlom a príslušenstvom, sklad a vstupné schody zo suterénu na 1NP.
Prízemie: vstupná chodba zo suterénneho schodiska, kuchyňa, obývacia izba s krbom, hosťovská izba, kúpeľňa, wc, zádverie a hlavný vchod.
Prvé podlažie: vpravo spálňa s loggiou a šatníkom, detská izba s loggiou, detská izba s loggiou, kúpeľňa, wc, šatník
Predávaný rodinný dom bol postavený v roku 2006. Je určený pre nadštandardné rodinné bývanie až 6 člennej domácnosti.

Aj napriek tomu, že je osadený do svahovitého terénu,jeho základy tvorené želebetónovými pilotmi sú zárukou stability domu.
Súčasťou domu je vstavaná garáž v dome pre 2 autá, ktorá je súčasťou domu.
Pri garáži je prvý vstup do domu cez suterénne podlažie, kde sa nachádzajú 2 miestnosti s využitím skladu a pivnice.

Suterénny schodišťový výstup do 1.prízemného podlažia vyúsťuje na veľkú chodbu, ktorá je súčasťou veľkej galérie tvoriacej dokonalý komplex prvkov a vstupov do jednotlivých miestností.
Rovnaký vstup do galérie je aj cez hlavný vchod kaskádovitým schodiskovým labyrintom popretkávaným prírodnými udržiavanými sukulentami, ktoré tvoria vstup cez hlavný vchod.
Hlavnou doménou prízemia je priestranná obývačka s krbom, ktorá pôsobí ako oáza pokoja, na konci prechádza do 8 uholníkovej kuchyne. Tá je vo vyššom štandarde so zabudovanými spotrebičmi s jedálenským kútom. Linka je vyrobená na mieru - dekor prírodná dubová dyha.
Na druhom konci je súčasťou obývačky vyvýšené posedenie v plynulo naväzujúcej záhradnej terase, ktorá má pohľadové sedenie do oddychovej časti do záhrady.

Vedľa obývačky je izba slúžiaca ako hosťovská izba a kúpeľňa s vaňou a oddeleným wc.Galéria plynulo prechádza krásnymi dubovými stupnicami do 2.podlažia, odkiaľ je vstup do 2 detských izieb, tie majú spoločnú loggiu, spálňa má tiež svoju loggiu. Obe detské izby a spálňa majú nábytok na mieru a drevenú dubovú podlahu, ktorá je aj na chodbe pred uvedenými izbami.
Na konci chodby je priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, wc je oddelené. Chodbu uzatvára podkrovná miestnosť, slúžiaca ako šatník.
Celý dom má kombinované kúrenie, v miestnostiach s keramickou dlažbou je podlahové kúrenie, v miestnostiach s drevenou podlahou sú radiátory.
Všetky interiérové dvere sú kvalitné s povrchovým dekorom dubová dyha, vchodové dvere celodrevené.
Okná sú kvalitné drevené euro - izolačné dvojsklo.
Dom má všetky kompletné IS, keďže je stále obývaný.
Pre milovníkov zelene je za domom vytvorená relaxačná zóna s miestom na záhradný bazén a altánkom na posedenie pri grile. Kaskádovitá záhradka dáva novému vlastníkovi rôznorodé možnosti jej vyžitia s možnosťou ďalšej úpravy, zmeny.
Rodinný dom je zastrešený sedlovou strechou s pálenou strešnou škridlou Tondach kombinovanou s vikiermi.
Dom je s automatickým vrátnikom, ručne kovanou vstupnou bránou, kovaným plotom a zabezpečený kamerovým a signalizačným systémom.
Predávaná nehnuteľnosť je idealným riešením pre tých, ktorí potrebujú nájsť pokoj v jedinečnom prírodnom prostredí a zároveň sa potrebujú rýchlo dostať do mesta.
Preto neváhajte a príďte sa pozrieť na detailne prevedené rodinné sídlo, ktoré sa vymyká bežnému štandardu, za obhliadku nič nedáte a možno nájdete práve svoj nový domov.

ČAKÁ NA VÁS VEĽMI PRÍJEMNÉ BÝVANIE..

Cena: 329.900,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146