Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK | 1038m² | KOŠICE - BARCA

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Barca
Ulica
Kapustná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1038 m2
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
22.02.2023
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v najlepšej časti mesta, v mestskej časti Košice - Barca.
>>>VIDEOOBHLIADKU pozemku si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/pCxKrHNdlck
Uvažujete nad výstavbou rodinného domu, no nájsť vhodný pozemok v dobrej lokalite je beh na dlhú trať? Pozemky sú artikel, ktorý sa nedá vyrobiť a preto je ich počet stále viac a viac obmedzený. Našťastie tu mám pre vás pozemok v najlepšej časti mesta, ktorý by vhodným pozemkom pre vaše potreby mohol byť.
Pozemok na nachádza na Kapustnej ulici v mestskej časti Košice - Barca a rovno môžeme povedať, že táto ulica sa považuje v Barci za jednu z najlukratívnejších. Z tejto ulici máte rýchle napojenia na hlavnú cestu a zároveň minimálnu premávku, nakoľko sa nejedná o prechodovú ulicu.
Pozemok má výmeru 1038m² a je krásne slnečný a rovinatý. Na začiatku pozemku sa aktuálne nachádza starý dom, ktorý už nespĺňa požiadavky moderného bývania a tak je súci na sanáciu. Dom je priamo napojený na susedný dom, avšak oba domy majú samostatné múry a preto bude zbúranie domu úplne bezproblémové. Rozmery pozemku sú 14,5m x 72m. Len si predstavte krásny rodinný dom v prednej časti pozemku a za domom krásnu trávičku, kde sa môžu vaše deti hrať.
Výhodou kúpy tohto pozemku je už vydané stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu, ktorý vám veľmi rád ukážem. Ušetríte v dnešných časoch možno aj rok naháňania sa po úradoch a inštitúciách. Majiteľ si už túto starosť vzal na seba a vy tak môžete prísť a stavať doslova okamžite. Ak sa však rozhodnete stavať niečo podľa vašich predstáv, máte k dispozícii nádherný pozemok so širokým spektrom možností výstavby.
Na pozemku sú privedené všetky inžinierske siete. Vlastná studňa, ktorou môžete polievať záhradu, napojenie na obecný vodovod zabezpečí stály prívod pitnej vody. Samozrejmosťou je eletrická energia, plyn a taktiež obecná kanalizácia. Takýchto pripravených pozemkov na výstavbu už v Košiciach nie je veľa, preto neváhajte.

Cena tohto pozemku je 255.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak sa vám táto ponuka páči, dohodnite si obhliadku na čísle 0911 337 969.