Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj murovaná chatka Kolačno - Ondrášová

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Kolačno
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
17.02.2023
Aktualizované
17.02.2023
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame  na predaj murovanú záhradnú chatku s záhradou v obci Kolačno v časti Ondrášová nachádzajúcej sa v okrese Partizánske. Chatka je zasadená v peknom horskom prostredí v chalupárskej oblasti priamo pri lese. Pekný výhľad na okolitú prírodu priamo s chatky. Celková rozloha pozemku je 458 m2, pozemky sú vysporiadané. Je ešte možnosť prikúpiť si pozemok vo veľkosti 400 m2 alebo 800 m2 susediaci s ponúkanou nehnuteľnosťou. Do chatky je zavedená elektrina (230V aj 400V). Na pozemku je aj vŕtaná studňa. Kúrenie lokálne kachlami. Dispozícia: na prízemí kuchynka a obývacia izba, na vrchnom podlaží 1 izba s loggiou a možnosťou terasy. Pri chatke je aj dreváreň a drevená búda na odkladanie náradia a podobne. Vzdialenosť od autobusovej zastávky  150 m, od obce Kolačno 2 km a od obce Veľké Uherce 4 km. V okolí možnosť turistiky, cykloturistiku, vodných športov, rybolovu a podobne. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk