Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj NOVOSTAVBA 4 izbového RD, obec Kokšov Bakša

Typ
Predaj
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
97 m2
Celková plocha
117 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
02.02.2022
Aktualizované
11.06.2022
Cena 176 990,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

POZOR - K dispozícii na kúpu POSLEDNÝ DOM v projekte. Nenechajte si ujsť príležitosť bývať iba 12 km od centra Košíc, v pokojnej časti slepej uličky obce Kokšov Bakša.
Diamond reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu moderného 4 izbového rodinného domu typu bungalov, s úžitkovou plochou 97,6 m2 plus zastrešená terasa o výmere 13m2, s výstupom priamo z obývacej izby, s pozemkom o výmere 350 až 500 m2.
3D VIRTUÁLNU OBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://lnk.sk/ice2 . Prejdite sa virtuálne po nehnuteľnosti v pohodlí Vášho domova a v pokoji si preskúmajte každý jeden kút a detail.
VIDEO PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/pgitiKjO7a0
Dom so svojou zastavanou plochou 117,5m2 sa nachádza na 3,5 až 5 árovom rovinatom pozemku, teda s možnosťou odkúpenia parciel až do veľkosti 150m2, za cenu maximálne 1500 Eur.
Pre lepšiu predstavivosť Vám ponúkame (viď foto) vizualizáciu 3,5 árového pozemku s domom, teda reálne prevedenie využiteľnosti tejto menšej varianty pozemku. Vizualizácia je šitá priamo na mieru tejto nehnuteľnosti a opierajúcu sa o reálne parametre (kvóty) a polohu tohto domu.
Poloha a dispozícia domu (otočený na SZ) bola architektom navrhnutá tak, aby exteriér domu mohol byť maximálne a čo najefektívnejšie využitý.
Dom sa predáva v štádiu:
Vonkajšia časť domu: Kompletne dokončená stavba vrátane okien, dvier, strechy a zastrešenej terasy, štablónu, odkvapového systému a obvodových múrov, ktoré sú zateplené minerálnou vlnou dokončené VO FINÁLNEJ FASÁDNEJ OMIETKE, s výnimkou (finálneho) obkladového materiálu sokla. Potrebné dokončiť je ešte plochu terasy položením terasovej krytiny, schody na terasu a schody pred vstupom do domu. Interiér domu: Uzavretá hrubá stavba vrátane predprípravy na pripojenie sa ku krbu. Do stavu holodomu je potrebné je dokončiť: podlahy s teplovodným podlahovým vykurovaním, steny – stierky, omietky, osadenie stropov, elektrické rozvody, rozvody vody a odpadu, ktorý treba pripojiť k žumpe, nachádzajúcej sa na pozemku (v cene).
ALEBO MOŽNOSŤ dokončenia nehnuteľnosti DO STAVU HOLODOM teraz len za cenu 46 799 Eur. Využite túto možnosť, kým ceny materiálu opäť neporastú. Bližšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnom alebo telefonickom kontakte.
Technické údaje:
Výplne otvorov: 5 komorové plastové okná a terasové dvere s izolačným trojsklom značky Salamander a exteriérové bezpečnostné dvere.
Strecha:
typ: valbová, väzníkový drevený krov, betónová škridla (antracitová) zn. Mediterran s povrchovou úpravou Evo.
Konštrukčné materiály: tvárnice zn. Termalica.
vonkajšie nosné murivo (300mm), vnútorné nosné murivo (200mm), priečkové murivo (100mm).
Izolácie:
obvodový plášť zateplený minerálnou vlnou (150mm), na ktorom je finálna silikónová omietka. sokel zateplený tvrdeným polystyrénom Styrodur. hydroizolácia spodnej stavby – asfaltové pásy Hydrobit
Inžinierske siete
prívod elektriky (elektrická prípojka), prívod k obecnému vodovodu (vodovodná šachta), vlastná plastová certifikovaná žumpa (10m3). nehnuteľnosť má predprípravu na napojenie sa k obecnej kanalizácii, ktorá je v blízkej budúcnosti v obci naplánovaná.
Vykurovanie domu: navrhované je podlahové vykurovanie pomocou tepelného čerpadla a krb v obývacej izbe (keramický komínový systém zn. Schiedel).
Výmery jednotlivých miestností:

chodba: 6,4 m2

zádverie: 5,4 m2

obývačka s kuchyňou: 27,0m2 izba: 10,7 m2

izba: 12,7 m2

izba: 13,5 m2

kúpeľňa spojená s WC: 7,3 m2 (možnosť oddelenia priečkou)

komora: 2 m2

technická miestnosť: 2,2 m2

zastrešená terasa: 13 m2


Lokalita a občianska vybavenosť
Kokšov Bakša je tichá a pokojná obec vzdialená len 10km od Košíc. Obľúbená je aj vďaka svojej nepriechodnosti a minimálnej premávke. Ponúkaná nehnuteľnosť sa navyše nachádza na konci obce v slepej uličke, čo zabezpečuje ešte väčšie súkromie a bezpečie aj pre Vaše deti. V obci sa nachádza MŠ, ZŠ 1. stupeň, multifunkčné ihrisko, dve detské ihriská, fitness centrá, futbalové ihrisko, potraviny COOP Jednota. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza jazero, ktoré slúži ako rybársky revír, a v zime slúži ako klzisko pre korčuliarov a zimné športy. Len 3 km po rovinke vzdialená je stredisková obec Valaliky, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (pošta, zdravotné stredisko...) a ktorá je zároveň 2.najväčsou obcou v okrese Košice.
Cena nehnuteľnosti je 176 990 Eur vrátane provízie pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu a v prípade neschválenia hypotéky Vám zálohu za nehnuteľnosť vrátime v plnej výške. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na tel. č. 0905 644 936.