Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriána Vatrályová
vatralyova@diamondreality.sk
+421 907 785 011

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj chata, Zemplínska Šírava v stredisku Paľkov.

Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Klokočov
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
03.03.2023
Adriána Vatrályová Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 907 785 011

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbovú chatku blízko vody(cca 150 metrov) v lokalite Zemplínska Šírava, časť Paľkov. Chatka má dve samostatné izby, obývačku spojenú s kuchyňou, samostatné WC, kúpeľňu, technickú miestnosť a priestor na kotol pri dverách. V chatke Vám okrem kompletného zariadenia ostane aj kvalitná klimatizácia, plynový kotol, kamerový systém a poplašné zariadenie. Chatka sa dokonca dá ovládať cez telefón, kde prostredníctvom aplikácie budete okrem poplašného zariadenia ovládať aj kamerový systém a kúrenie. Kamerový systém je možné ponechať naďalej napojený na strážnu službu. Na pozemku o výmere 176 m2 sa nachádza okrem parkovacieho miesta pre dve autá, prístrešku na studňu aj záhradný domček na náradie. Cely pozemok je pekne udržiavaný, vysadený krušpánom a oplotený pletivom.
Cena 75.000 eur zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátene poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Adriánu Vatrályovú na tel. č. 0907 785 011 alebo na mail: vatralyova@diamondreality.sk