Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj stavebné pozemky Kľače

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Kľače
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
682 m2
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Cena 110,00 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: EXKLUZÍVNE iba u nás na predaj 12 stavebných pozemkov pre rodinné domy, ktoré sa nachádzajú v tichej lokalite v obci Kľače neďaleko kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Stavebné pozemky sú slnečné, na rovine a každý je vybavený vodovodnou a elektrickou prípojkou, optickým káblom. K pozemkom vedie asfaltová komunikácia v šírke 4 m, ktorá má po oboch stranách pásy zelene a prípravu na osvetlenie cesty. Cena je 110 Eur/ m2. Za užívanie a vybudovanie asfaltovej prístupovej komunikácie k pozemku - 8000 Eur. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk