Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - RODINNÝ DOM KALINOVO ID 1495

Typ
Predaj
Okres
Poltár
Mesto
Kalinovo
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
595 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.05.2020
Aktualizované
12.05.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Kalinovo v okrese mesta Poltár. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 1 960 m2. Kolaudácia domu prebehla v roku 1968. Dom je postavený z tehly. Múry sú hrubé 45 cm. Stropy v dome tvoria betónové platne. Dom má sedlovú strechu pokrytú škridlou. Do domu sa vstupuje cez chodbu, z ktorej je samostatný vstup do kuchyne, obývačky, špajze a kúpeľne umiestnenej spoločne s wc. V kúpeľni sa nachádza vaňa aj sprchovací kút. Dispozičné riešenie poschodia je identické s prízemím. Na poschodie sa vstupuje po drevenom schodisku. Na podlahách v celom dome sú drevené parkety. Na chodbe je keramická dlažba. V celom dome sú dvojité drevené okná. V dome je zavedená elektrická energia 220/380 V, plyn, obecný vodovod a kanalizácia. Na dvore sa nachádza aj vlastná studňa. Dom je vykurovaný ústredne, plynom. Na chodbe na nachádza krb, ktorý má teplovzdušné rozvody a je napojený aj na radiátory. V časti domu pod kúpeľnou je malá pivnica. Dom je postavený na rovinatom pozemku. Pri dome sa nachádza samostatne stojaca garáž, letná kuchynka a dielňa. Bližšie informácie Vám poskytne PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA na tel.čísle: 0907 488 234.