Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera  Pappová maklér
Viera Pappová
viera.pappova@lexxus.sk
+421 911 694 990

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - pozemok blízo vodnej plochy Jakubovských rybníkov

  • Pozemky, Predaj, Malacky, Jakubov | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Malacky, Jakubov | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Malacky, Jakubov | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Malacky, Jakubov | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Malacky, Jakubov | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Jakubov
Ulica
Jakubov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
16772 m2
Pridané
09.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 125 000,00 €
Viera Pappová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 694 990

Popis nehnutelnosti

Máte chuť stať sa farmárom a hľadáte pre svoj zámer vhodný pozemok? Rovinatý pozemok o rozlohe 16 772 m2 blízo vodnej plochy Jakubovský rybník, by mohol byť pre Vás to, čo hľadáte a čo Vám umožní splniť si túžbu po vlastnom biznise. Časťou pozemku vedie elektrické vedenie ale aj v prípade dodržania bezpečnej vzdialenosti, stále ostane dosť miesta na výstavbu hospodárskych budov ako aj budovy na bývanie. Preto ak ste rozhodnutý podnikať a tento pozemok Vám vyhovuje, neváhajte ma kontaktovať.