Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Čambalik
cambalik@bonoreal.sk
+421911933556

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku na Devínskom jazere

Typ
Predaj
Ulica
Devínske jazero
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
565 m2
Pridané
08.02.2023
Aktualizované
24.04.2024
Pavol Čambalik Bono Real spol. s r.o.
Kontaktovať makléra +421911933556

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj Lukratívny rovinatý pozemok - záhradu v m.č. Bratislava-Devínska Nová Ves - katastrálne územie Devínske jazero.
Nachádza sa v kľudnej lokalite, má obrovský potenciál na maximálnu energetickú samostatnosť s vysokou mierou šetrenia nákladov v tichej, krásnej, chránenej lokalite, Pozemok má výmeru 565 m2. Má trojuholníkový tvar. Rozmery pozemku cca 23m x 40m x 44m. Pozemok je oplotený. Prístupová cesta k pozemku je asfaltová, posledných 200m je neupravená. Pozemok sa nachádza neďaleko zastávky vlakov - Devínske jazero.
Na pozemku sa nachádza mobil.dom, po nenáročnej rekonštrukcii je nasledne aj celoročne obyvateľný..

Na pozemku sa už nachádzajú regulérne prípojky elektr.220V- 360V,voda a pozemok disponuje aj s vlastnou studňou.
Pozemok je vedený na Katastri nehnuteľností ako záhrada.

Len vážny záujem

Cena 110.000,- €

Kontakt: 0911 933 556