Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 509 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Guliková
lucia@mgreal.sk
0907645546

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Jacovce / VYPLATENA ZALOHA

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Jacovce
Ulica
iná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
09.09.2019
Aktualizované
07.02.2020
Lucia Guliková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci  Jacovce. Jedná sa o rodinný dom z miešaného materiálu pálena a nepálená tehla . Dom má 2 izby plus kuchyňa , kúpeľňa s wc . Kúrenie v dome je lokálne -gamaty tie boli pred pár rokmi vymenené . Voda v dome je z verejného vodovodu na pozemku je i studňa .Okná sú dve plastové vrátane vstupných dveri a drevenné .  Pekný rovný pozemok .  Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 65 000 €