Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Hanudelová
hanudelova@diamondreality.sk
0908 583 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou.

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Jablonica
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1050 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
30.06.2024
Aktualizované
21.07.2024
Ing. Jana Hanudelová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 583 890

Popis nehnutelnosti

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou v obci Jablonica, 10 km od Senice. Pozemok má rozlohu 1050 m2. Šírka pozemku je 14 metrov. Dom je v pôvodnom stave. Pozemok je rovinatý, tvaru pravidelného obdĺžnika. Dom je v prednej časti pozemku, od ulice, vzadu je priestranná záhrada. Sú tu komplet inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Na pozemku je studňa. Dom s pozemkom sa nachádza v zastavanej časti obce, v pôvodnej výstavbe rodinných domov. Je pri hlavnej ceste, smerom na Osuské. Obec Jablonica má komplet občiansku vybavenosť. Je tu autobusová aj vlaková stanica. Možnosť vychádzok, rekreácie, lesy, priehrada vhodná na kúpanie. Dom je na predaj ihneď.

V prípade záujmu majiteľ na svoje náklady dom (celú nehnuteľnosť) zbúra a odvezie, čiže kupujúci bude mať k dispozícii čistý voľný stavbený pozemok.

Cena nehnuteľnosti je 78 500 EUR. Pri rýchlom jednaní dohoda možná. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314.

KONTAKT: 0907 765 314