Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na Predaj Stavebný Pozemok v Obci Jablonec

  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Jablonec | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Jablonec | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Jablonec | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Jablonec
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
15.05.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na Predaj Veľký Stavebný Pozemok v Obci Jablonec [i]Vzdialenosť od BA 45 km / TT 15 km[/i].
Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce Jablonec v tichom prostredí mimo hlavnej cestnej komunikácie. Všetky siete okrem kanalizácie sú v blízkosti pozemku. Rozmery cca 100 x 26 m. Obec Jablonec nemá v súčasnosti vypracovaný územný plán. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce v prevažne v zastavanom území. Všetky povolenia a informácie v súvislosti s výstavbou vydáva Spoločný obecný úrad pre územné plánovanie a stavebný poriadok so sídlom v Budmericiach.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911 801998