Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Virtuálna prehliadka! Na predaj RD v obci Hybe

Typ
Predaj
Mesto
Hybe
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
165 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.01.2020
Aktualizované
11.09.2020
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v malebnej obci Hybe nachádzajúcej sa v Liptovskej kotline na úpätí Vysokých Tatier. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 1814 m2. Zastavaná plocha pozemku je 806 m2. Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza stodola, hospodárska budova a prístrešok o rozlohe 16,9 m2. Rodinný dom je postavený z tehly a jedná sa o dvojdom, každý so samostatným vstupom a súpisným číslom. Dom je dvojposchodový so sedlovou strechou zo škridly. Obývateľné je momentálne len prízemie, dom je z časti podpivničený. V pivnici sa nachádza kotol na tuhé palivo. Každý dom pozostáva zo zádvoria, chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne s WC. V súčasnosti sú domy prepojené, ale obe časti sú samostatne prístupné. Podlahová plocha celého domu je 165 m2. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektriny, plyn, vodovod, kanalizácia (žumpu). Na pozemku je okrem obecného vodovodu vykopaná aj studňa. Kúrenie je riešené plynovým kotlom alebo kotlom na tuhé palivo. Na streche sa nachádzajú solárne panely.
Rodinný dom prešiel pred časom rekonštrukciou kedy boli menené okná, robené boli nové elektrické rozvody, vykurovanie, vodovod, odpad, obklady, omietky, podlahy, kuchynská linka. Rekonštrukcia bola realizovaná v rámci celého domu, dokončená bola len jedná časť domu, druhá zostala v nedokončenom stave. Mesačné náklady sa pohybujú okolo 110 € pre dve osoby (35,- € elektrina, 50,- € plyn, 30,- voda), v lete sú mesačné náklady menšie. Predajná cena za rodinný dom je 113.500,-€. Čo sa týka nábytku, ktorý sa v dome nachádza, je možné ho v dome ponechať, okrem obývačky a knihovne. Záleží od záujmu potencionálneho kupujúceho.
Obec Hybe je vhodná pre športových nadšencov, v okolí sa nachádzajú veľmi dobré podmienky pre zimné športy (lyžiarsky vlek, bežecké trate) cykloturistiku, pešiu turistiku, na svoje si prídu aj vášnivý hubári. Blízko máte tiež do Vysokých a Nízkych Tatier, do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. V blízkosti je tiež napájač na diaľnicu - 20 min do LM a 20 min do PP. Čo sa týka občianskej vybavenosti, v obci sa nachádza materská a základná škola, knižnica, pošta, potraviny, mäsiarstvo, reštaurácie, autoservis, futbalové ihrisko, ďalej tu pôsobí aj niekoľko malých podnikateľov (stavebníctvo, umelecké kováčstvo, čistenie peria) a prosperujúce poľnohospodárske družstvo.