Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobno-skladový priestor vo Hviezdoslavove

Typ
Predaj
Ulica
Podháj
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
250 m2
Pridané
18.06.2021
Aktualizované
18.06.2021
Cena 175 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exclusive Vám v obci Hviezdoslavov, v časti Podháj ponúka na predaj budovu bývalej výrobne. Úžitková plocha výrobne je 250 m2, nachádza sa na pozemku o výmere 992 m2. Dispozícia: 6 miestností, v minulosti slúžiacich ako výrobný priestor, dve administratívne miestnosti, sociálne zariadenie s WC a sprchami. Inžinierske siete: voda-studňa, odpad-žumpa, elektrina-vlastná trafostanica. Prístupová cesta asfaltová. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vzdialenosti 4 km od výjazdu na diaľničný obchvat R7, Bratislava vzdialená 15 km.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 175000,-€.

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou !!

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Marián Németh, kontakt na makléra: 0905 707 558 

Kancelária: 0948 790 082

E-mail: reality@samorin.com

www.samorin.com, www.byvanie.com