Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

NA PREDAJ ŠTVORIZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI V IVANKE PRI DUNAJI

Ivanka pri Dunaji, Bernolákovská Arrow

AGENT.SK | Na predaj pekný 4-izbový byt, Podunajské Biskupice

Podunajské Biskupice, Bodrocká Arrow

LEXXUS | 4,5i tehlový MEZONET, záhrada, BA III., Tylova ul., 141,17 m2

Nové Mesto, Tylova Arrow

PEKNÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA RUŽINOV HABURSKÁ ULICA 68 m2

Ružinov, Haburská Arrow

PREDAJ - 4-izbový byt v rodinnom dome v Rači

Rača, Alstrova Arrow

Holobyt krásneho 4-izbového bytu v komplexe Tomachic

Ružinov, Tomašiková Arrow