Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 118 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu - Hriňová

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Hriňová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
17.06.2019
Aktualizované
14.02.2020
Cena 18,70 €/m2
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v dolnej Hriňovej. Pozemok je o výmere 3408 m2, v tvare nepravidelného obdĺžnika so stranami: šírka 60 m (21 m) a dĺžka: 94 m (102 m). Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, chalupy, resp. ako investičná príležitosť s možnosťou rozdelenia pozemku na viac častí. Na pozemok je podaná žiadosť o zaradenie do územného plánu mesta Hriňová
Inžinierske siete: elektrika v dosahu 50 m, resp. 100 m, plyn v dosahu cca 100 m, voda - potrebné vybudovať vlastnú studňu, prístup po asfaltovej komunikácii.
Okolie poskytuje možnosti aktívneho aj pasívneho oddychu (lyžiarske strediská: Košútka, na Látkach, ... v blízkosti vodná nádrž Ružiná, ...). V meste Hriňová sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Výborná dopravná dostupnosť aj na rýchlostnú komunikáciu R2.