Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Miesto pre Váš mobilný dom - pozemok nad Hriňovou

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Hriňová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
10.06.2022
Aktualizované
10.06.2022
Cena 39 000,00 €
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV exkluzívne ponúka pozemok s juhozápadnou orientáciou - na Hriňovských lazoch o výmere 1289 m2, v súčastnosti vhodný napr. na osadenie mobilného domu, k čomu nie je potrebné zaradenie pozemku do územného plánu. Cena pozemku je 60 €/ m2. Pozemok poskytuje nádherné panoramatické výhľady. Šírka pozemku je 9 m (7 m) a dĺžka pozemku je 160 m. Prístup k pozemku je z dvoch strán po mapovej poľnej komunikácii, čo umožňuje jeho rozdelenie na dve časti, t.j.:
1.) prvý pozemok by bol o výmere cca 600 m2 so stranami - šírka 9 m a dĺžka 70 m2. Cena pozemku - 39 000€.
2.) druhý pozemok by bol o výmere cca 689 m2 so stranami - šíka 9 m (7 m) a dĺžka 90 m. Cena pozemku - 40 000€.
Elektriku je možné riešiť napr. fotovoltaickými panelmi, voda - potrebná studňa. V cene pozemku sú geodetické služby, vyčistenie pozemku od prípadných náletových drevín a kompletný právny servis. V súčasti prebieha zaradenie pozemku do územného plánu mesta Hriňová. Poloha pozemku/kov poskytuje nielen nádherné výhľady, možnosti rekreačného využitia v zime aj v lete, blízkosť služieb, ktoré poskytuje mesto Hriňová, ale aj výbornú dopravnú dostupnosť ... hlavne na rýchlostnú komunikáciu R2 a vlakové spojenie v Kriváni.


Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/pozemok-v-hrinovej-vhodny-aj-na-mobilny-dom-685373