Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 398 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ! Veľký 4-izbový byt v obci Hranovnica

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Hranovnica
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
16.03.2020
Aktualizované
21.09.2020
Cena 90 000,00 €
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj prerobený 4-izbový byt s veľkou rozlohou v obci Hranovnica, len 9 km od mesta Poprad. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na druhom poschodí z troch. Bytový dom momentálne prechádza kompletným zateplením (16 cm Nobasil) a rekonštrukciou strechy. V bytovom dome boli už menené aj stúpačky. Byt ma rozlohu 130 m2 plus balkón. K bytu patrí aj veľká pivnica. Pred časom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vymenené sú okná, dvere, podlahy, robené boli omietky, elektroinštalácia, obklady v kúpeľni, WC a kuchyni, kuchynská linka na mieru. Veľkou výhodou je, že každý byt v bytovom dome ma vlastný plynový kotol. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej miestnosti kde sa nachádza kuchyňa, jedáleň a obývačka, troch samostatných izieb, kúpeľne spojenej s WC, samostatného WC a špajze. By je orientovaný na juhozápad. Mesačné náklady sa pohybujú okolo 180 €.
Byt je možné po dohode s majiteľom kúpiť aj kompletné zariadený.
Cena, za ktorú sa byt predáva je 90.000,- €.
V obci Hranovnica sa nachádza základná občianska vybavenosť: základná a materská škola, potraviny, mäsiarstvo, reštaurácie, lekár pre deti aj dospelých, zubár, pošta, autoservis, stavebniny, zastávka MHD s pravidelným spojením do mesta Poprad.

V prípade záujmu o viac informácií, alebo v prípade záujmu o obhliadku kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com