Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov - Detva - Krné

Detva, Krné Arrow

MAKRO REALITY - POZEMOK - Modrý Kameň ID 2138

Modrý Kameň, Školská Arrow

Pozemok vhodný na výstavbu domu, resp. chalupy, Hriňová - lazy

Hriňová, Lazy Arrow

MAKRO REALITY - STAVEBNÝ POZEMOK LUČENEC - OPATOVÁ ID 1953

Lučenec, neuvedená Arrow

MAKRO REALITY - POZEMOK 1 554 m² Veľké Zlievce ID 2119

Veľké Zlievce Arrow

MAKRO REALITY - POZEMOK 777 m² Veľké Zlievce ID 2121

Veľké Zlievce Arrow