Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 195 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba rodinného domu v dobrej lokalite

Typ
Predaj
Mesto
Horný Bar
Ulica
Šulany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
97 m2
Celková plocha
97 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 230 000,00 €
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom v pokojnej obci Horný Bar, časť Šulany. Obec sa nachádza medzi Šamorínom a Dunajskou Stredou. Ponuka určite osloví každého kto hľadá pokojné miesto pre život iba pár metrov od hrádze Dunaja.  V ponuke sú dva samostatne stojace rodinné domy, jeden za 230.000,- Eur ležiaci na pozemku 500 m2 a druhý za 234.000,- Eur na pozemku 540 m2. Obidva domy majú zastavanú plochu 132 m2 a úžitkovú 97 m2 + terasa. Domy sa nachádzajú v už vybudovanej zástavbe starej časti obce tvorenej rodinnými domami rôzneho charakteru na rovinatom pozemku bez výrazného výškového rozdielu. Rodinný dom je riešený ako jednopodlažná stavba, bez podpivničenia a bez obytného podkrovia. Zastrešenie je šikmou sedlovou strechou. Pôdorys stavby je 8 x 14,5 m + terasa. Dispozícia domu. Vstup je cez malú chodbu, zádverie z ktorého sa vychádza na spojovaciu chodbu, ktorá vedie do samostatného WC, kúpeľne s vaňou a toaletou a troch samostatných izieb. Druhá strana chodby vedie do veľkej haly spojenej s kuchyňou, ktorá disponuje komorou a výstupom na zastrešenú terasu. Dom je zásobovaný pitnou vodou novou prípojkou s napojením na verejný vodovod v obci. Odpadové vody budú odvádzané do izolovanej žumpy. Dažďové vody zo strechy budú odvedené vonkajšími žľabmi do vsakovacích objektov. Dom bude rovnako napojený aj na novú elektrickú a plynovú prípojku. Vykurovanie bude riešené plynovým kotlom a ohrev vody zásobníkom na teplú vodu. Stavba bude mať dokončený komín a v dome bude urobená predpríprava na krb. Dom je murovaný z 30 cm hrubých  tvárnic PORFIX a zateplený systémom EPS – F hrúbkou 10 až 15 cm. Plánované dokončenie  domov je koncom roku 2022. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 230 000 €

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com