Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Weiss maklér
Martin Weiss
martin.weiss@weissreal.sk
+421 917 857 728

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, novostavba rodinného domu, Horná Štubňa - okres Turč. Teplice

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
311 m2
Celková plocha
2136 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Nedokončený
Počet izieb
5
Pridané
09.08.2018
Aktualizované
11.08.2018
Martin Weiss Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 857 728

Popis nehnutelnosti

433089

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na okraji pokojnej obce Horná Štubňa s veľkým pozemkom. Predáva sa ako holodom.

Dom má železobetónové základy, odizolované proti vlhkosti, obvodné steny sú z pálenej tehly, okná plastové s izolačným dvojsklom, strecha je sedlová so strešnou krytinou Bramac. Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu a ČOV. Dom je vhodný na dokončenie poďla vlastných predstáv.

Dispozične pozostáva z dvoch poschodí. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba a kúpeľňa s WC. Na prvom poschodí potom nájdeme štyri obytné izby a kúpeľňu s WC. V suteréne sa nachádza aj pivnica s kotoľňou a tromi ďalšími miestnosťami. Zastavaná plocha domu je 161m², podlahová plocha 311m² a pozemky majú spolu rozlohu 1975m².

Vykurovanie je riešené elektrickým kotlom a bojlerom alebo aj teplovodným krbom v obývačke. Výhodami tejto nehnuteľnosti je pokojná lokalita v srdci prírody s blízkosťou kúpeľného mesta Turčianske Teplice, lyžiarskych stredísk Krahule, Skalka a Martinské Hole a rôznych turistických chodníčkov.


V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. čísle: 0917 857 728.
Právny servis, poradenstvo o financovaní a sprostredkovanie úveru je u nás zdarma.