Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1,5 izbový byt, pozemok, terasa, Bernolákova, Hlohovec

Typ
Prenájom
Mesto
Hlohovec
Ulica
Bernolákova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Celková plocha
46 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.03.2023
Aktualizované
04.03.2023
Cena 400,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom nový 1,5 izbový byt s pozemkom a terasou v Hlohovci, Bernolákova ulica. Byt je v súkromnom komplexe, tichá lokalita. K bytu prislúcha pozemok a vonkajšia terasa + vyhradené parkovacie miesto. Byt je na prízemí. Je komplet moderne zariadený. Vhodný aj ná kombináciu bývania a prevádzkovania podnikateľskej činnosti. Rozloha: 46 m2. Rozloha terasy: 11 m2. Pozemok: 31 m2.
Kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou. Samostatný skladový priestor: 2,5 m2. Zariadenie: rohová kuchynská linka, chladnička, indukčná varná doska, el. rúra, odsávač pár. Barový pult a stoličky. Rozťahovací gauč, stolík, kreslo, manželská posteľ, nočné stolíky, skriňa, botník, skriňa. Internert, digitálna TV, HD Skylink Ready Receiver AB CryptoBox Smart. Prenájom aspoň na 1 rok. Bez psov.
Cena prenájmu je 400 EUR vrátane všetkých energií a internetu. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264