Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Walter Breuer
walter.breuer@butterfly-reality.sk
+421 907 577 643

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J záhradná chatka a záhrada, 296 m2, Handlová, osada nad kúpaliskom.

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Handlová
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
281 m2
Pridané
12.06.2022
Aktualizované
12.06.2022
Cena 17 000,00 €
Walter Breuer Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 577 643

Popis nehnutelnosti

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ záhradnú chatku so záhradou, v meste Handlová, osada nad kúpaliskom.Chatka je drevená, zariadená s elektrikou.

Pod chatkou je vydláždená terasa na posedenie a z boku chatky je sklad na náradie.Na pozemku je privedená voda.Nachádza sa tam skleník, ovocné stromy.

V spodnej časti záhrady je sklad a WC.Pozemok je mierne svahovitý, orientovaný na juh.Cena nehnuteľnosti: 17 000 € (cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu).Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom HÚ, s ktorým Vám pomôžu naši finanční poradcovia.V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte.

Butterfly-reality

Walter Breuer

walter.breuer@butterfly-reality.sk

+421-907 577 643

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.